• تماس با ما

    09166164968

  • ساعات تماس

    8 صبح الی 8 شب

افزایش مالیات اصناف در سال آینده

نماینده مردم شهریار گفت: متاسفانه برخی از شنیده‌ها حکایت از افزایش 10 تا 20 درصدی مالیت اصناف در سال آینده دارد که این برخلاف انصاف است.

حسین گروسی در گفت‌وگو با ایلنا با انتقاد از وضعیت اخذ مالیات در کشور گفت: برخی افراد و شرکت‌ها با خیال راحت از دادن مالیات شانه‌خالی می‌کنند و در اصطلاح فرار مالیاتی انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: با این وجود سازمان امور مالیاتی به جای پیگیری این تخلفات و فرارهای مالیاتی به دنبال بالا بردن میزان مالیات اصنافی است که هر ساله دارند مالیات خود را به دولت پرداخت می‌کنند.

نماینده مردم شهریار تصریح کرد: متاسفانه برخی از شنیده‌ها حکایت از افزایش 10 تا 20 درصدی مالیات اصناف در سال آینده دارد که این برخلاف انصاف است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن با اشاره به رکود اقتصادی گفت: درحالی‌که تمامی مسولان دولتی و حتی عالی‌ترین مقام رئیس‌جمهور به رکود در بازار و اقتصاد کشور اذعان دارند افزایش مالیات منطقی نیست و به نظرم اصناف حق دارند که در این مورد معترض باشند.

گروسی به جلسات نمایندگان و سازمان امور مالیاتی اشاره کرد و گفت: ما در همان زمان با آقای عسگری جلساتی را برگزار کردیم و اعتراض خود را نسبت به این روند مطرح کردیم اما متاسفانه به صحبت‌های ما ترتیب اثر داده نشد اما امیدواریم با مدیریت جدید طوری عمل شود که رضایت اصناف جلب شود.