ساخت در و پنجره های دوجداره یو پی وی سی در خوزستان

ساخت در و پنجره دوجداره

ساخت در و پنجره دوجداره. قبل از سفارش هرگونه کالایی باید از آن شناخت کافی داشته باشیم و تنوع محصول در بازار را بررسی کرده باشیم در این مقاله به معرفی انواع در و پنجره های تک و دوجداره ساخته شده از پروفیلهای یو پی وی سی و آلومینیومی میپردازیم که امیدوارم مورد توجه تان قرار بگیرد . کپی برداری از این مقاله باذکر نام منبع ” بازرگانی بهمارک ” مجاز میباشد.

 

قبل از سفارش ساخت پنجره دوجداره بخوانید

برتری پنجره های دو یا سه جداره یو پی وی سی و ترمال بریک بر پنجره های سنتی
برتری پنجره های دو یا سه جداره یو پی وی سی و ترمال بریک بر پنجره های سنتی

با توجه به مشکلات و شرایط زندگی امروز در شهرها و حتی شرایط آب و هوایی روستاها نیاز به تقویت مصالح ساختمانی و بروز کردن بخشهای ویژه حفظ انرژی ، نیاز به داشتن در و پنجره های استاندارد و زیباتر مورد توجه سازندگان و مالکان ساختمان و آپارتمانها بیشتر و بیشتر شده است از آنجایی که این بخش از صنعت در سراسردنیا بسیار مهم بوده، بصورت مداوم بامحصولات جدید در حال بروز شدن هست پنجره های چوبی باکیفیت قدیمی جای خود را به پنجره های آهنی بی کیفیتی داد که بزرگان و پیشروان این صنعت را برآن داشت که با تمرکزبر حفظ انرژی و زیبایی بیشتر در اندیشه تولید پروفیلهایی باشند که در صنعت در و پنجره و .. جای پروفیلهای آهنی بی کیفیت و سنگین را بگیرند، پروفیلهایی که با رنگهای متنوع ، کیفیت های متفاوت برای منطقه آب و هوایی متفاوت ایران در سایزهای گوناگون تولید و در دسترس تولید کننده قرار گرفته است.

از جمله این پروفیل ها ، پروفیل های یو پی وی سی هستند که خیلی زود جای خودرا در بازار صنعت ساختمان پیدا کرده و سالیانه سال هست که مردم با این محصول آشناهستند، تولید پروفیل پی وی سی توسط اکستروژن لاین ها انجام میشود، این پروفیل از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار است و به تازگی رنگ های هم به بازار جهت رنگ آمیزی پروفیلها آمده که باید در شرایط بد آب و هوایی مثل آب هوای شرجی بوشهر یا بندرعباس و گرمای طاقت فرسای خوزستان تست شوند.

پروفیلهای آلومینیومی تولید در و پنجره هم از جمله محصولی است که باتوجه به ماندگاری بالای محصول طرفدارهای خودرا داشت اما محدودیت تنوع رنگ، بدقواره بودن پروفیل و تک جداره بودن آن از معایب بزرگ این نوع کالاست، که با توجه به بروزرسانی های انجام شده انوا پروفیل های ترمال بریک و نانترمال در سایزها و تنوع رنگی نامحدود ارائه میشود.

از معایب این محصول تنها میتوان قیمت نسبتا بالای تمام شده محصول اشاره کرد و اینکه پروفیلهای استاندارد آلومینیومی تنها وارداتی هستند و متاسفانه پروفیلهای داخلی از کیفیت و ماندگاری رنگ مناسبی برخوردار نیستند.

تفاوت پروفیلهای ترمال بریک و نانترمال در ایزولاسیون آنهاست که از آنجایی که از نام نانترمال پیداست، رسانای خوبی برای انتقال سرما و گرما به داخل خانه هست و از هیچ استانداردی پیروی نمیکند. پروفیلهای آلومینیومی ترمال بریک از نفوذ گرما به درون مجموعه جلوگیری کرده و از محبوبیت خاصی در منطق گرمسیر، مانند کشورهای عربی حوضه خلیج فارس برخوردار است.

شیشه های دو و سه جداره

Galvanized Profile

 

در خرید یک پنجره خوب و استاندارد، شیشه دو یا سه جداره یکی از نکاتی است که باید به آن توجه خاصی کرد، این نوع شیشه ها به صورتهای دستی(غیراستاندارد) و کارخانه ایی تولید میشوند که با ماشین های تزریق گاز آرگون پر میشوند و از آنجایی که این گاز سنگین است، در محفظه شیشه ته نشین شده و نیازی به تخلیه هوا قبل از تزریق ندارد.

گاز آرگون فسادپذیر است و امکان خروج آن از محفظه های اسپیسر بین دو شیشه وجود دارد، که البته این امربزودی اتفاق نمیافتد و میتوان به این شیشه ها برای چندسال اعتماد کرد، پیشنهاد بهمارک تست هر ساله شیشه ها در اواخر بهار توسط متخصصین این امر است که برای تابستانی گرم منزل خودرا آماده کنید.

شیشه های استاندارد دو یا سه جداره امروز در اروپا به صورت خلع تولید شده و از هیچگونه گازی پر نمیشوند، این امر نیازمند ماشین خاص و اسپیسرهای مخصوص هست که البته در ایران تولید نمیشود.

شیشه های لو-یی Low Emissivity

15 دلیل برای استفاده از پنجره‌های دو و سه جداره
15 دلیل برای استفاده از پنجره‌های دو و سه جداره. ساخت در و پنجره دوجداره

این نوع از شیشه ها در خط تولید دوجداره کردن، به لایه های Low-E مجهز شده و در پروسه تولید قرارمیگیرند، این لایه بسیار، موردتوجه مهندسین صنعت ساختمان بویژه تولید و مونتاژ شیشه های دوجداره قرارگرفته، این لایه بسیار حساس بوده و باید پس از بازشدن از بسته بندی، پیش از فاسدشدن در پروسه تولید قرارگیرد.

باتوجه به مزیت شیشه های Lowe-E قیمت تمام شده بالا، اما باتوجه به مزیت آن معقول خواهد بود.

از آنجایی که این بازرگانی یکی از قدیمی ترین و بزرگترین فروشنده های ماشین آلات تولید در و پنجره و تولید شیشه های دوجداره در سراسر ایران است.

در زمان سفارش در و پنجره های پی وی سی یا آلومینیومی باید به مسئله ی امنیت این کالا توجه خاصی کنید، در خط تولید و مونتاژ، تولید کننده موظف به استفاده از پروفیل های گالوانیزه تقویتی یک تکه در تمام پروفیلهای UPVC و استفاده از تسمه لولا سراسری و یک تکه در پروفیل فرم مخصوص در و پنجره میباشد. این تسمه باعث تقویت پروفیل و جهت جلوگیری از شکستن محل نصب لولا میباشد.

 

تولید کننده شیشه های دو و سه جداره در خوزستان
تولید کننده شیشه های دو و سه جداره در خوزستان

نسل جدید پروفیلهای در و پنجره سازی، پروفیلهای چوبی یا آلومینیوم-چوبی یا پی وی سی-چوبی هستند که از زیبایی خاصی برخوردارند که البته قیمت پروفیل وارداتی خام آنها زیاد و در نتیجه قیمت تمام شده بسیار بالا خواهد بود.

Wooden-Alminium Profile
Wooden-Alminium Profile

برای ایمن سازی در و پنجره های ساخته شده میتوانید محافظ های مخصوص آنرا از جنس استیل ضدزنگ و یا آهنی قابل رنگ آمیزی را از ما بخواهید، فقط توجه داشته باشید که قبل از اجرای فرم های فلزی یا پی وی سی زیرکار، جهت نصب پنجره باید با همکاران ما در تماس باشید که در پایان پروژه، برای نصب حفاظ هیچگونه مشکلی نداشته باشید.

بازرگانی بهمارک پنجره پیشرو در امور ساختمانی و حفظ انرژی، با علم روز دنیا در خدمت شماست. برای اطلاعات بیشتر در مورد استانداردها و آشنایی باتولید کنندگان در و پنجره سراسر ایران و حتی به اشتراک گذاری تجریبیات تان، شما را به اولین انجمن سازندگان در و پنجره ایران دعوت میکنیم و اگر در زمینه ساختمانی فعالیت دارید، میتوانید اطلاعات خودرا جهت تبلیغات به رایگان در انجمن منتشر کنید، به امید ایرانی آبادتر و بروزتر.

بهمارک پنجره با خدمات طلایی همیشه همراه شماست

 


پست های دیگر: