تعویض در و پنجره های سنتی با پنجره های دوجداره بدون تخریب

تعویض در و پنجره های سنتی با پنجره های دوجداره بدون تخریب

آیا تعویض در و پنجره های سنتی فلزی یا چوبی، با در و پنجره های دوجداره uPVC یا آلومینیومی ترمال بریک بدون تخریب امکان پذیر است؟

تعویض در و پنجره های سنتی با پنجره های دوجداره بدون تخریب آیا تعویض در و پنجره های سنتی فلزی با در و پنجره های دوجداره یو پی وی سی یا آلومینیومی ترمال بریک بدون تخریب امکان پذیر است؟

باید در پاسخ به این پرسش گفت بله

تیم نصب ما متشکل از جوشکار و شیشه بر و نصاب حرفه ایی است که با کمترین آسیب ممکن به ساختمان شما قادر به تعویض پنجره های سنتی آهنی و آلومینیومی قدی با نمونه یو پی وی سی است که در کمترین زمان ممکن اجرا خواهد شد.

لطفا برای برآورد هزینه و زمان مورد نیاز با ما تماس بگیرید.

 

آیا تعویض در و پنجره های سنتی فلزی با در و پنجره های دوجداره یو پی وی سی یا آلومینیومی ترمال بریک بدون تخریب امکان پذیر است؟

بهمارک بهترین سازنده پنجره uPVC در اهواز، باتوجه به شرایط آب و هوایی منحصر بفرد استان خوزستان و هزینه های هنگفت انرژی، اصلا به صلاح نیست خانه ها و واحدهای آپارتمانی را با روش های سنتی و در و پنجره های فلزی قدیمی ساخت، و اگر در منزلی قدیمی ساز سکونت دارید حتما بارها و بارها شنیده اید یا در تبیلیغات رسانه های جمعی دیده اید که هم شهری و هم استانی هایمان در حال تعویض در و پنجره های سنتی خود با پنجره های دو و حتی سه جداره یو پی وی سی یا آلومینیومی هستند.

این کار نه تنها به زیبایی خانه بلکه به حفظ انرژی و پس انداز کردن پول بیشتر با پایین آوردن قبض برق کمک خواهد کرد. این کار توسط نمایندگان بهمارک پنجره در یک روز و بدون تخریب و نیاز به کار بنایی انجام خواهد شد.

کارشناسان ما برای اندازه گیری و برآورد هزینه به محل کار مراجعه میکنند و پس از توافق و عقد قرارداد در طول فقط چند ساعت در و پنجره های منزل یا دفتر کار شما تعویض خواهد شد.

این پروسه توسط پروفیل های مخصوص بازسازی و جهت حفظ زیبایی انجام میگیرید که در انتهای کار نمایی بسیار زیبا به جا میگذارد. پروفیلهایی که بهمارک پنحره ارایه میدهد باضمانت و در تنوع رنگ و سایز های مختلف هستند و بنا به سلیقه شما یا دکوراسیون داخلی میتواند تغییر کند

پس اگر در اندیشه تعویض در یا پنجره های قدیمی خانه یا محل کار خود، با در و پنجره های دو یا سه جداره یو پی وی سی و با ترمال بریک آلومینیومی هستید بین بین ساعات ۸ صبح تا ۶ بعداز ظهر روزهای کاری هفته با ما تماس بگیرید.

ویزیت محل شما و برآورد هزینه و مشاوره برای شما هزینه ایی نخواهد داشت و در زمانی که برای شما مقدور باشد انجام خواهد شد.

 


 

پست های دیگر: