• تماس با ما

    09166164968

  • ساعات تماس

    8 صبح الی 5 شب

صادرات خدمات فني و مهندسي از خوزستان

رئيس كميسيون عمران و خدمات فني و مهندسي اتاق بازرگاني اهوازتاكيد كرد: توجه ويژه به صادرات خدمات فني و مهندسي از خوزستان

رئيس كميسيون عمران و خدمات فني و مهندسي اتاق بازرگاني اهواز گفت:صادرات خدمات فني و مهندسي ، ارزش افزوده بسيار خوبي به همراه دارد. بايد تلاش شود كه مشكلات پيش روي فعالان اين عرصه به حداقل ممكن برسد.

حميد لويمي كه در پنجمين جلسه كميسيون عمران و خدمات فني و مهندسي اتاق بازرگاني اهواز  در محل اين اتاق سخن مي گفت،ادامه داد:لازم است نحوه پذیرش و اعزام هیأت های تجاری مورد برسي قرار گيرد و با حصول نتيجه مفيد به تصويب اعضاي اين كميسيون برسد.

 وي بابيان اينكه مصوبات اين كميسيون براي موافقت و تخصيص بودجه بايد تقديم هيأت رئيسه اتاق اهواز شود،اظهار داشت: تلاش مي كنيم در اعزام و پذيرش هيآت تجاري خارجي نهايت دقت را داشته باشيم تا استان خوزستان متنفع شود.

 

وي در ادامه با تقدير و تشكر از قاسم هرداني رئیس کمیته صدور خدمات فنی مهندسی که آئین نامه اجرایی را برای اين کمیته تهيه و تنظيم كرده اند،گفت: باید یک سند واحد و آئین نامه مشترکی برای کمیته های اين کمیسیون تهیه شود و تنها در مباحث تخصصی اندکی تغییرات متناسب با نياز هر كميته ايجاد گردد.

رئيس كميسيون عمران و خدمات فني و مهندسي اتاق بازرگاني اهواز همچنين نسبت به توسعه صادرات خدمات فني و مهندسي از خوزستان تاكيد كرد و گفت: خوزستان ظرفيت و پتانسيل هاي بالقوه و بالفعلی در زمينه خدمات فني و مهندسي دارد كه حمايت دولت در پويائي اين صنعت اثرگذار است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn