• تماس با ما

    09166164968

  • ساعات تماس

    8 صبح الی 5 شب

دولت در تدوين برنامه ششم توسعه نگاه ويژه به صنعت ساختمان داشته باشد

رئيس اتاق اهواز در بازديد از شانزدهمين نمايشگاه ساختمان: دولت در تدوين برنامه ششم توسعه نگاه ويژه به صنعت ساختمان داشته باشد

 

 

رئيس اتاق بازرگاني اهوازبا حضور در محل نمايشگاه دائمي اهواز از شانزدهمين نمايشگاه صنعت ساختمان بازديد  و با فعالان اين صنعت ديدار و گفتگو كرد.

 

شهلا عموري در اين بازديد و باحضور در غرفه  شركت فني و مهندسي آسانسور خوزستان بالارو گفت: نمایشگاه صنعت ساختمان فرصت خوبي براي تعامل و شناخت توليدكنندگان داخلي به خصوصي شركت هاي خوزستاني است.

 

وي اظهار داشت:صنعت ساختمان در امر ايجاد اشتغال نقش خوبي برعهده دارد،بايد تلاش شود كه اين صنعت مهم همچون خيلي از صنعت ها ديگر از ركود خارج شود.

 

وي اشتغال مستقيم و غير مستقيم در اين صنعت را متنوع و فراوان عنوان كرد و گفت:متاسفانه زنجيره هاي اين صنعت حياتي از سنوات قبل تا تاكنون دچار ركود شده است كه لازم است دولت در امر احياء مجدد صنعت ساختمان بخصوص در برنامه ششم توسعه قدم ها و نگاه ويژه و ماندگاري داشته باشد.

 

وي ادامه بابيان اينكه شركت هاي توانمندي در صنعت ساختمان و ملزومات جانبي آن در استان خوزستان فعاليت مي كنند ،اظهار داشت:يكي از ماموريت هاي كميسيون عمران و خدمات فني و مهندسي اتاق بازرگاني اهواز شناسايي و ارايه راهكاهاي برون رفت از مشكلات موجود در اين صنعت مهم است .اتاق بازرگاني اهواز بعنوان تشكل، تشكل ها از اقدامات اين كميسيون حمايت مي كند.

 

 

گفتني است  این نمایشگاه با حضور ۱۵۰ شرکت در مساحتي بالغ بر ۶ هزار مترمربع برپا شده است كه نسبت به نمایشگاه دوره قبل رشد ۳۰ درصدی را از نظر کمی و همچنین فضای اختصاص تجربه مي كند كه در بازديد رئيس اتاق بازرگاني اهواز،سيدسلطان حسيني امين و علي طرفي حموله اعضاي هيات نمايندگان، محمد نجفيان دبيراجرايي،علي عبدالخاني مشاور رسانه اي و فرهنگي و صادق حمودپور مديرروابط عمومي و اموربين الملل اتاق بازرگاني اهواز وي راهمراهي مي كرداند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn