• تماس با ما

    09166164968

  • ساعات تماس

    8 صبح الی 5 شب

پروژه‌های کلان ساخت تجهیزات نفتی به سازندگان خوزستانی واگذار شود

رییس انجمن سازندگان نفت، گاز، پتروشیمی خوزستان گفت:

در قالب اجرای پروژه‌های کلان ساخت تجهیزات نفتی، مبالغ زیادی از استان خارج می‌شود و امیدواریم سفارشات عمده با مبالغ بالا نیز در اختیار استان قرار بگیرد تا بتوانیم با سایر استان‌ها در این زمینه رقابت کنیم.

 

علی کرانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران منطقه خوزستان، اظهارکرد:

علیرغم توان بالای سازندگان استانی همواره پروژه‌هایی با مبالغ پایین و جزئی به این سازندگان اختصاص می‌یابد و همواره می‌بینیم که مسئولین فقط تعداد پروژه‌ها را اعلام می‌کنند اما از نظر ما تعداد پروژه‌های واگذارشده چندان مهم نیست، مهم‌تر از این مساله مبالغ و ارزش پروژه‌های واگذار شده به سازندگان استان است.

 

وی افزود: سازندگان خوزستانی توانایی افزایش توان و ظرفیت خود را دارند اما لازم است در نهایت از این ظرفیت‌ها به‌خوبی بهره برد.

 

کرانی تصریح کرد: توان صنعتی استان در ساخت تجهیزات مطلوب است و اعضایی در انجمن سازندگان تجهیزات استان وجود دارند که با بودنشان می‌توانیم تحول فراوانی را ایجاد کنیم.

 

وی در خصوص توان رقابت بخش خصوصی با تولیدکنندگانی که به دولت وابسته هستند، عنوان کرد: اقتصاد ما اقتصادی دولتی است و بخش خصوصی هر چه قدر که هم بخواهد با این بخش رقابت کند، توان رقابت را ندارد و باید راهکاری ارائه شود تا بخش خصوصی توان رقابت با تولیدکنندگان وابسته به دولت را داشته باشند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn