• تماس با ما

    09166164968

  • ساعات تماس

    8 صبح الی 5 شب

وزیر صنعت: فصل جدیدی از روابط ایران با اتریش شروع شد

وزیر صنعت،معدن وتجارت در دیدار با معاون وزیر اقتصاد اتریش گفت: فصل جدیدی از روابط بین دو کشور در سایه توافق برجام و رفع تحریم آغاز شده است.

 

به گزارش روز پنج شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی تولید و تجارت (شاتا)، محمدرضا نعمت زاده در حاشیه اجلاس وزرای سازمان جهانی تجارت در دیدار با خانم جرلینگر معاون وزیر اقتصاد اتریش افزود: دیدارهای متعدد انجام شده بین مقامات دو کشور، باعث تسریع در روابط دو کشور شده است و امیدوارم در ابتدا مسایل و مشکلات بانکی به عنوان مانعی در برابر مراودات اقتصادی و تجاری به سرعت رفع شود تا راه برای سایر اقدامات فراهم شود.
وی با اشاره بر ضرورت تعیین رئیس گروه کاری الحاق ایران به سازمان جهانی تجارت اظهارداشت: ایران برای ارائه گزارش تجدیدنظر شده رژیم تجاری پس از تعیین رییس گروه کاری آمادگی کامل دارد.
خانم جرلینگر معاون وزیر اقتصاد انرژی اتریش هم در این دیدار گفت: این کشور علاقه مند به تسریع فرایند الحاق جمهوری اسلامی ایران است و فعالیت های لازم را در این زمینه به عمل خواهد آورد.
وی ضمن تبریک به حل مسئله هسته ای ایران و پیشر فت های اخیر در این زمینه بر عزم اتریش برای پیشبرد همکاری های مشترک تا کید کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn