• تماس با ما

    09166164968

  • ساعات تماس

    8 صبح الی 5 شب

نعمت زاده با وزیر سرمایه گذاری تجاری انگلیس دیدار کرد

وزیر صنعت،معدن وتجارت در حاشیه اجلاس وزرای سازمان جهانی تجارت در کنیا با وزیر سرمایه گذاری تجاری انگلیس دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی تولید و تجارت (شاتا)، در این دیدار محمدرضا نعمت زاده با اشاره به وضعیت الحاق ایران به سازمان جهانی تجارت wto بر ضرورت تسریع این فرایند تاکید کرد و گفت: همه کشورهای عضو این سازمان، ذینفع در الحاق ایران هستند بنابراین باید از این موضوع حمایت کنند.
وی به ضرورت تسهیل فعالیت ها و مبادلات بانکی بین دو کشور اشاره کرد و افزود: در حوزه پتروشیمی امکان همکاری بین دو کشور وجود دارد.
وزیر صنعت،معدن و تجارت افزود: با رفع تحریم ها در سایه توافق برجام روابط اقتصادی دو کشور می تواند گسترش یابد.
در این دیدار وزیر سرمایه گذاری و تجارت انگلیس از رویکرد ایران برای تقویت همکاری ها با کشور های دیگر و اقتصاد جهانی استقبال کرد و گفت: این حرکت از جهات مختلف به نفع جامعه جهانی است و ما مشتاق هستیم در این شرایط همکاری لازم را داشته باشیم.
وزیر، سرمایه گذاری و تجارت انگلستان اظهار امیدواری کرد که تقویت روابط اقتصادی با تعیین سفیر انگلیس در ایران هموارتر شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn