• تماس با ما

    09166164968

  • ساعات تماس

    8 صبح الی 5 شب

آمادگی سایپم ایتالیا برای همکاری در زمینه نوسازی صنعت پتروشیمی ایران

مدیر فناوری شرکت سایپم ایتالیا گفت: این شرکت توانایی های مختلفی در زمینه نوسازی صنعت پتروشیمی با توجه به مسائل زیست محیطی دارد که می تواند آنها را پس از اجرای توافق هسته ای در اختیار ایران قرار دهد.

«ماورا بریانتی» در دومین روز همایش بین المللی صنعت پتروشیمی ایران تاکید کرد «اکنون در انتظار لغو تحریم ها برای حضور دوباره در صنعت نفت و پتروشیمی ایران نشسته ایم».
بر پایه برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) که بیست و سوم تیرماه بین جمهوری اسلامی ایران و گروه 1+5 (انگلیس، فرانسه، آمریکا، روسیه و چین به همراه آلمان) با حضور اتحادیه اروپا نهایی شد، در ازای کاهش برخی فعالیت های اتمی تهران، تحریم های هسته ای علیه این کشور لغو خواهد شد.
مدیر فناوری شرکت سایپم ایتالیا تصریح کرد: این شرکت هم اکنون علاقه مند است در بازار پتروشیمی ایران حضوری فعال داشته باشد.
وی گفت: از مزیت های فناوری های شرکت ساپیم ایتالیا، تولید چند محصول در یک واحد پتروشیمی است.
بریانتی افزود: دانش ساخت کارخانه های مربوط به صنایع تکمیلی پتروشیمی (ام.تی.بی- MTB) یکی از فناوری های پیشرفته این شرکت به شمار می رود و هم اکنون بیش از ٣٠ کارخانه در دنیا با این فناوری در حال فعالیت است.
به گفته او، پیشینه حضور این شرکت در بخش های مختلف صنعت نفت و پتروشیمی ایران به دهه 1960 میلادی می رسد و 24 پروژه خشکی، 13 طرح دریایی، پتروشیمی شیراز، بندر امام خمینی (ره)، پتروشیمی رازی و... را اجرا کرده است.
دوازدهمین همایش بین المللی صنعت پتروشیمی ایران با حضور نمایندگان 25 کشور از بیست و دوم آذرماه در تهران آغاز شد و امروز پس از برگزاری نشست های تخصصی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران به شرکت های خارجی به کار خود پایان داد.
هفتم و هشتم آذرماه نیز همایش بین المللی رونمایی از مدل نوین قراردادهای نفتی ایران با حضور نمایندگان 137 شرکت بین المللی از کشورهای مختلف در سالن اجلاس سران تهران برگزار شد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn