• تماس با ما

    09166164968

  • ساعات تماس

    8 صبح الی 5 شب

با نوآوری LG در پنل های خورشیدی اتلاف الکتریسیته به حداقل می‌رسد

MonoNeon-lg

جدیدترین سامانه انرژی خورشیدی با هدف بهبود ضریب دما و کاهش اتلاف الکتریسیته، رونمایی شد.
 
شرکت ال جی الکترونیکس (LG) از سامانه پنلهای خورشیدی به صرفه و نوآورانه خود در نمایشگاه Intersolar Europe در مونیخ آلمان رونمایی کرد.
 
جدیدترین سامانه انرژی خورشیدی NeON™ 2 مجهز به فناوری نوین Cello Technology™ است که کارایی و قابلیت اطمینان بیشتری نسبت به سیستم های قبلی خواهد داشت؛ اثربخشی بالای پنل NeON™ 2 باعث می شود که امکان تولید توانهای بالاتر در بازار پنلهای خورشیدی فراهم شود.
 
قابلیت Cello که مخفف سلول، اتصال، الکتریکال، تلفات اندک، تنش پایین و بهبود جذب نور است از سیم هایی با اشکال مدور برای جذب بهتر و مؤثرتر نورهای پراکنده استفاده می کند. همچنین به وسیله جداسازی جریان با ۱۲ سیم، اتلاف الکتریسیته به حداقل خود می رسد.
 
به دلیل ضریب دمایی بهبودیافته، NeON™ 2 می تواند در روزهای آفتابی الکتریسیته بیشتری تولید کرده و عملکرد بالاتر در نور کم و یا در روزهای ابری ارائه کند.
 
از آنجایی که ماژول های نوع p از پدیده Light Induced Degradation (LID) رنج می برند، NeON™ 2 از ماژول های ویفری نوع n که دوام بیشتری دارند بهره می برد. همچنین با طراحی قاب تقویت شده، استحکام NeON™ 2 بهبود پیدا کرده و در نتیجه گارانتی پنل ها به ۱۲ سال افزایش یافته است که در صنعت پنلهای خورشیدی بالاترین زمان گارانتی محسوب می شود.
 
پنل خورشیدی NeON™ 2 بهترین گزینه برای مشتریانی است که می خواهند پتانسیل تولید انرژی خانه شان را در فضای محدود پشت بام بیشینه کنند.
 
پنل ۳۲۰ واتی، با ۲۰ ماژول (۶۰ سلول) kWp ۴/۶ ظرفیت تولید می کند و می تواند بر روی بام نصب شود. افزون بر این، پنلهای NeON™ 2 به دلیل دستیابی به توان خروجی بالاتر نسبت به پنلهای ۷۲ سلولی، مناسب نصب در ابعاد بسیار وسیع هستند.
 
لی چونگ هو، رئیس و مدیر اجرائی بخش انرژی خورشیدی ال جی می گوید: «برخلاف آنچه که مشتریان ممکن است فکر کنند، انرژی خورشیدی تنها برای افراد مرفه و کسانی که دغدغه های محیط زیستی دارند نیست؛ در این صنعت بسیار رقابتی، خیلی مهم است که برای قدمی جلوتر بودن، نوآوری را به کار گیریم. NeON™ 2 مثالی بسیار ملموس از نوعی نوآوری است که می تواند پیچیده ترین چالش های محیط زیستی را حل کند.»
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn